На замітку водіям: чому поліцейська евакуація авто незаконна

744

На днях був введений новий закон про фото- і відеофіксацію порушень правил паркування, що зробило евакуацію неправильно припаркованих автомобілів тимчасово незаконною. Тобто зараз поліції заборонено евакуювати автомобілі, які припарковано неправильно повідомляє Style-ua.net з посиланням на "Знай. ua".

Про це повідомив начальник патрульної поліції Києва Юрій Зозуля під час наради з транспортних питань у Київської міської державної адміністрації.

Наголошується, що новий закон передбачає можливість евакуації машини лише у випадках, коли порушення було зафіксовано сертифікованим приладом фото - і відеофіксації. І проблема для правоохоронних органів полягає в тому, що їм ці прилади ще не видали.

"Вони в законі прописали: будь-яка евакуація можлива за умови фото - і відеофіксації. Сертифікованим приладом. А ці прилади TruCAM, ще не дали. Обіцяють до кінця тижня", - повідомляє Зозуля.

Він додав, що патрульна поліція зможе отримати даний сертифіковані камери тільки після того, як Кабінет Міністрів видасть відповідне рішення.

До того моменту, поки поліція не отримає необхідні камери, евакуація неправильно припаркованих авто технічно може вважатися незаконною. При цьому за перший день дії нового закону в Києві були евакуйовані 23 машини.

Нагадаємо, повернути эвакуированную "евробляху" буде неможливо. Ніхто не очікував, що закон, який прийняла Верховна Рада про "евробляхи" моментально вступить в силу.О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?