У мережі обговорюють "Сейшельську віллу" Луценка за 5 млн доларів

207

Нерухомість сім'ї генерального прокурора України Юрія Луценка на Сейшельських островах викликала жваву дискусію в соцмережах. До обговорення долучилися не тільки провідні ЗМІ країни, але й професійні союзи, і навіть колишні однокурсники генпрокурора, повідомляє Style-ua.net. з посиланням на Gazeta.ua.

Нерухомість сім'ї генерального прокурора України Юрія Луценка на Сейшельських островах викликала жваву дискусію в соцмережах. До обговорення долучилися не тільки провідні ЗМІ країни, але й професійні союзи, і навіть колишні однокурсники генпрокурора.

Одним з основних питань стало походження такої великої суми грошей. Ці цифри не відображені в деклараціях ні Юрія, ні Ірини Луценко. Хоча, якщо вірити журналістам з Сінгапуру, нерухомість оформлена на місцевих жителів, а перекази зроблені через офшорні фірми, до яких сім'я Луценка формально не має відношення.

Розслідування активно обговорюють в юридичному середовищі. Говорячи про джерела доходів Луценка, в Раді адвокатів України (головній професійній спільноті країни) в іронічному ключі згадали про численні партійні перебіжки генпрокурора. Юристи пропонують тепер називати Луценка не інакше як Юрою Сейшельським.

Деякі користувачі називають публікацію цього матеріалу витонченою помстою Наталії Седлецької. Саме вона розслідувала розкішний відпочинок сім'ї Луценка на Сейшельських островах у січні 2018 року. Згідно з матеріалами сінгапурських журналістів, вілла була придбана саме в період відпочинку Луценка в готелі Four Seasons.

Але розслідуванням зацікавилися не тільки в Україні. Матеріал виявився цікавий, наприклад, Шейтилі Сухіє, головному редактору всесвітньої новинної мережі Big News Network. Зі своїми коментарями, вона опублікувала блог на площадці Medium.

Нагадаємо, кілька днів тому в одному з сінгапурських ЗМІ вийшло журналістське розслідування, героєм якого став генеральний прокурор України Юрій Луценко. Журналісти з'ясували, що на початку цього року сім'я Луценка придбала віллу на Сейшельських островах за п'ять мільйонів доларів.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?