Форма і риси обличчя говорять про рівень інтелекту

182

Про рівень інтелекту чоловіка можуть багато повідомити форма і риси його обличчя . Вчені з’ясували, що у чоловіків розумних лице буває довгастим, а очі знаходяться на значній відстані один від одного повыдомляє Style-ua.net з посиланням на UKRHEALTH.NET.
Дослідники з Чехії з’ясували , що форма і риси обличчя чоловіка можуть використовуватися для визначення рівня інтелекту . Жаль , аналогічні вимірювання різних пропорцій жіночих облич не дали такого ж ефекту . Виявилося , що жіночий інтелект таким способом визначити неможливо. Результати дослідження , в якому використовувалися 40 довільно відібраних чоловічих і 40 жіночих портретних фотографій , опубліковані журналом PLoS One .
Отже , чеські вчені встановили , що високий рівень інтелекту робить чоловіче обличчя більш довгастим , збільшуючи відстані між очима (на фото справа). У чоловіків розумних буває більш великий ніс , трохи помітний вигин вгору куточків губ , а також більш гостре і менш округле підборіддя . Навпаки , чоловіків , не обтяжених інтелектом , можна розпізнати по широкому круглому обличчі з близько посадженими один від одного очима , короткому носі , опущенними куточками рота і круглому, масивному підборідді (на фото ліворуч) .

” Здатність акуратно визначати рівень інтелекту іншої людини незвичайно важлива в справі соціального спілкування , і в неї є важливі еволюційні наслідки , – пишуть дослідники. – Наші результати припускають , що за певними рисами і формами обличчя можна розпізнати інтелект чоловіка , але не жінки . Наше дослідження не знайшло ніякого зв’язку між красою обличчя , привабливістю його форм і інтелектом ” .


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?