Скільки коштуватиме розмитнення євроблях

153

В Україні розмитнення автомобілів з іноземними номерами може стати доступнішим, повідомляє Style-ua.net з посиланням на Gazeta.ua.

Скільки буде коштувати б/у автомобіль, якщо депутати Верховної Ради затвердять "законопроекти Ніни Южаніної" 8487 і 8488, підрахували журналісти ICTV.

Згідно з пропозиціями Южаніної, базова ставка на автомобіль із бензиновим двигуном складе 50 євро, а з дизельним - на 25 євро більше. Матимуть свій коефіцієнт. Для нових і тих авто, які були зроблені не пізніше 1 року, коефіцієнт складе одиницю. Крім акцизу, потрібно буде заплатити ще ПДВ, податок на ввезення і податок до Пенсійного фонду.

У цьому випадку 5-річний седан або універсал BMW 5 серії з 2 л двигуном, шо куплений у Литві, обійдеться українському автолюбителю в $18,2 тис. У цю суму закладена вартість автомобіля в Литві, акциз, митний збір, ПДВ і Пенсійний фонд. Причому сам цей BMW 520 коштує тільки $15 тис.

Законопроекти, розроблені групою депутатів ВР на чолі з Ніною Южаніною, мають розглянути вдруге восени.

Автор: інфографіка fakty.ictv.ua
На автовиробників чекають багатомільярдні штрафи. Причини в нових еконормах від Євросоюзу.
Таке жорстке регламентування еконорм змусить багатьох автовиробників приділити пильнішу увагу експорту автомобілів до країн із більш лояльною регуляторною політикою.

О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?