Як попередити цукровий діабет: 7 здорових звичок

360

Одне з найпідступніших захворювань сьогодення – цукровий діабет, який вкрай негативно впливає на тканини та всі судини організму. А важкі форми діабету можуть призвести до більш фатальних наслідків, зокрема, до гангрени чи ампутації кінцівок.

Науковці склали перелік звичок, які допоможуть уникнути цього складного захворювання, повідомляє Style-ua.net з посиланням на Свідок.

1. Фахівці рекомендують уникати продуктів, які пройшли промислову обробку, адже вони, зазвичай, містять дуже багато цукру та штучних замінників цукру. Через такі продукти йде накопичення і підвищення глюкози в організмі. Окрім того, варто відмовитись від магазинних солодощів.

2. Відмовтесь від їжі, якщо її глікемічний індекс (показник швидкості трансформації вуглеводів у глюкозу) перевищує 35. Адже чим вищий показник – тим швидше звільняється глюкоза, що підвищує кількість цукру в організмі. Сюди належать усі солодощі та десерти з борошна, здоба та білий хліб.

3. Повноцінний сон дуже важливий. Якщо організм добре відпочив – він не буде вимагати великої кількості глюкози.

4. Розвивайте стійкість до стресових ситуацій, адже вони підштовхують їсти більше солодкого, а, відповідно, в результаті чого відбувається підвищене продукування інсуліну. Звикання до нього пов’язано з підвищенням ризику розвитку діабету. Краще займайтесь фізичними вправами – це сприяє зняттю стресів і покращує емоційне самопочуття.

5. Споживайте достатню кількість білка. І найкраще, щоб він був рослинного походження (соя, сочевиця, квасоля, горох, нут).

6. Додайте у раціон продукти з вмістом лугу, який нормалізує кількість цукру у крові. Це: овочі, цитрусові, зелень, капуста, несолодкі фрукти та ягоди, часник.

7. Пийте багато рідини – це знижує ймовірність підвищення густоти крові через збільшення цукру в організмі.

Що таке цукровий діабет?

Це група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія – стійке підвищення рівня глюкози у крові.


О ЧЕМ ВЫ ДУМАЕТЕ?